O nás

Zabýváme se zakázkovou výrobou vestavěných skříní přesně dle Vašich potřeb na míru. Kvalita, efektivnost a neotřelý design skříní je u nás na prvním místě, proto pokud hledáte dokonalý úložný prostor, do kterého se všechno vejde, tak se obraťte na nás a my Vám se vším pomůžeme.

Vyrábíme skříně z různých materiálů a odstínů včetně moderních doplňků jako jsou například lacobely či tlumiče zásuvek a dveří. Nejčastěji vyrábíme z lamina, ale klidně Vám můžeme vyrobit skříně i z přírodních materiálů. Na našem webu naleznete spoustu referencí, ze kterých se můžete inspirovat. Skříně instalujeme ve výklenku zdi, v šikminách nebo i klasicky volně stojící. Děláme solidní nábytek, který nás neustále baví a máme za sebou dlouhou praxi již od roku 1995. Využijte prázdný prostor ve své ložnici, pracovně, obývacím či dětském pokoji nebo kanceláři a svěřte svou realizaci do rukou profesionálů. A proč právě nás? Uděláme Vám nabídku přímo na míru za skvělou cenu včetně 3D návrhu zdarma a přijedeme za Vámi kamkoliv v ČR.

Historie naší společnosti začala v roce 1995 kdy jsme se začali učit truhlářskému řemeslu na SOU Zelený pruh. Bylo nás tehdy jen pár, kteří jsme měli s řemeslem zkušenosti od našich otců a dědů a truhlařina nás od začátku bavila. A jak se také později potvrdilo, jen nás pár kamarádů u řemesla opravdu zůstalo a děláme ho dodnes. Nemusíte se tedy bát, máme za sebou dlouhou a dobrou praxi, kvalita a efektivnost u nás hraje vysokou roli. Pro to děláme solidní nábytek, baví nás to a děláme ho pro Vás!

ZDE si můžete prohlédnout naše realizované projekty.

Solidní skříně